שד׳ הנשיא ויצמן

אור עקיבא

052-2410099

צרו איתנו קשר

א׳ - ו׳ : 9:00 - 17:30

תמיד זמינים באתר

ברוכים הבאים לאתר של א. יעל נכסים – סוכנות הנדל”ן המקצועית והאמינה.
איזור ההתמחות שלנו הוא קיסריה ואור עקיבא. שמי יעל אזולאי בעלת סוכנות הנדל”ן א. יעל נכסים מזה כ-20 שנה בהן צברתי נסיון רב בעסקאות מכל הסוגים אשמח למסור לכם תמונה כוללת לגבי מצב שוב הנדל”ן באיזור , נתונים לגבי עיסקאות שנסגרו וכן להעריך מה שווי הנכס שאותו אתם רוצים למכור או להשכיר.

במשך 20 שנותי בתחום הנדל”ן אני חיה את השטח יום יום שעה שעה וכל לקוח שפונה אלי זוכה ליחס אישי מרגע הפניה ועד למציאת הנכס/רוכש המתאים ביותר עבורו וסגירת העסקה בצורה מקצועית, אמינה,דיסקרטית, בשקיפות מלאה, ולשביעות רצונם המלא של כל הצדדים.

כידוע מכירה/קניה של נכס הינו נושא סבוך ומורכב, מעורבים בו היבטים רבים , כלכליים, רגשיים, טכניים ועוד…לכן חשוב לפני צעד גדול כל כך שתהיה יד מקצועית מכוונת על מנת שתוכלו לקבל תמונה כוללת ומלאה לגבי מצב השוק וכל ההשלכות לגבי המהלכים שאתם עומדים לבצע.

כל נכס שנמסר לטיפולי בסוכנות א. יעל נכסים זוכה לחשיפה מקסימלית באמצעים טכנולוגיים חדישים, כמו כן כל נכס מצולם באופן מקצועי ביותר ומעובד לסרטון וירטואלי שבו הרוכש הפוטנציאלי יכול להתרשם מהנכס לפני הביקור בו , חשיפה בעיתונות המקומית ו/או הארצית, עבודה מול אתרי נדל”ן בארץ ובעולם,מודעות המתורגמות למספר שפות כגון : אנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית, אתר הבית שהינו אתר מקצועי ואיכותי, וכן חשיפה למאגר לקוחות גדול ביותר של רוכשים ושוכרים.

אל תתלבטו הרבה אם ברצונכם למכור או להשכיר נכס התקשרו כבר עכשיו ונקבע פגישת היכרות ללא התחייבות וללא עלות בזמן שנח לכם .

אם אתם מחפשים נכס לקניה או השכרה התקשרו עכשיו ותוכלו להיחשף למאגר הנכסים הגדול הקיים בסוכנות א. יעל נכסים, במאגר שלנו תוכלו למצוא דירות, דירות גן, פנטהאוזים, קוטג’ים, וילות, וילות עם בריכה בקיסריה ובאור עקיבא, וילות עם נוף לים, בתים , מבני תעשיה, מבנים
מסחריים, מגרשים ועוד…

מרגע הפניה הראשונית דרך הבנת הצרכים והרצונות שלכם בהתאם לתקציב שהגדרתם תזכו ליחס אישי ומקצועי ולהתאמה מלאה של נכס על פי הנתונים שחשובים לכם, לאורך כל הדרך נלווה אתכם עד לסגירת העסקה הכי מתאימה עבורכם והכניסה לביתכם החדש.

גם לאחר חתימת החוזה הנכסף אנו לרשותכם בכל צורך המתעורר – אנחנו כאן כדי לתת מענה.

באפשרותי לחסוך לכם זמן כסף וכאב ראש – התקשרו עכשיו.
052-2410099
יעל אזולאי – א. יעל נכסים – המפתח לבית שלך